Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ilyenkor?

Hella22 kérdése:

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni?

Van egy iPhone 3-os es elfelejtettem rajta a kodot amivel igy le lehet zarni,hoigy mas ne torje fel vagy ilyenek (nem a PIN kodra gondolok!!!)

Es probalkoztam nagyon sokat,es most azt adta ki hogy "Kapcsolodas az Itunesre". Csak veszhivni tudok vele! :( Ilyenkor mi a teendo? Sos



2015. febr. 12. 12:48
 1/3 bp1985 ***** válasza:
41%
Visszaadni a tulajdonosnak legfőképp. Ha a tied, akkor hogy a bánatba felejted el napi 40-50 alkalommal beírt kódot?
2015. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom amikor csináltad akkor adtál meg alternatív e-mail címet, ahová tudod kérni az elfelejtett jelszót
2015. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első felhasználo! Igen el lehet felejhteni a kódot mert en nem egy nap 40-50 alkalommal hasznalom a telefonom,mert az nelkul is van elet! :)))

Es talaltam mar erre a problemara egy oldalt! :)

2015. febr. 13. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!