Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék zenéket, és...

Hogyan tudnék zenéket, és fényképeket a Huawei Y550 telefonomról a számítógépre másolni, illetve fordítva számítógépről telefonra?

Figyelt kérdés

Usb-vel összekötöttem, a telefon rákérdezett, hogy, csak töltés vagy médiaeszköz (mtp), kiválasztottam az utóbbit. Fel is jött új meghajtóként a Huawei belső tárhely. Ezen belül van egy csomó mappa, Alarms, Android, Baidu, Dcim, Movies, Music, Picture.......De mindegyik üres, pedig vannak képek, videók a telefonon. Próbáltam, hogy másolok zenét rá, de nem engedi, azt írja, hogy nem másolható. Mit csinálok rosszul?

Biztos nem olyan bonyolult dolog ez, sőt...de először van ilyen telefonom, és amúgy se vagyok valami okos ebben a témában, eddig mindig ilyen sok éves telefonokat használtam, de most gps miatt kellett egy ilyen, és ha már van másolgatnék rá, és róla. Mégis hogyan kell ezt?:) Köszi előre is!:)



2015. febr. 12. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Van benn még mico sd kártya is? Ha igen, akkor valószinű azon vannak az adatok.Csatlakoztatáskor ezt kéne választani.Ha nincs,akkor a belső memóriában vannak.
2015. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs benne kártya, vadi új, meg amúgy se hoz fel a telefon más lehetőséget amikor csatlakoztatom az Usb-hez csak amit fent írtam. Viszont azt írja a belső tárhelynél, hogy 518MB szabad az 1.59-ből. Akkor mégis csak ott kell legyenek, de mégis hol? Meg, hogy tudnék rá másolni valamit?:)
2015. febr. 12. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Így másolni csak akkor fogsz tudni, ha lesz benne SD kártya.

Én a WiFi File Transfer nevű alkalmazást használom, ezzel lehet a telefonról másolni illetve a telefonra is.

2015. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!