Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a HTC...

Tóth B. Zsuzsanna kérdése:

Mi a véleményetek a HTC Desire 816 telefonról?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok, és megtetszett ugyan ez a készülék, de kíváncsi lennék, hogy ha már valakinek van tapasztalata, mennyire van megelégedve mind a márkával, mind pedig konkrétan ezzel a típussal. :)

2015. febr. 12. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsi az aksi, csúnya az a htc logo a telefon alján,

ezektől eltekintve a htc egy megbízható gyártó,

a ramból nincs éppenséggel kimondott dömping, de egy ilyen telefonhoz nem is kell,

ez a típus jónak tűnik, a képernyő mára 'elavult' de szerintem egy telefonhoz így mai szemmel is BŐVEN elég,

az aksit említettem, kicsi, dehát csk kibír egy napot (kb?)

a htc logó sosem tetszett, mert amúgyis bazinagy a keret a képernyőn, de ez egy egész jól összerakott telefon,

jó szórakozást hozzá :)

2015. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi a segítséged :) ...még esetleg annyi lenne még érdekes, hogy mit lehet tudni a kamerájával kapcsolatosan. Természetesen mint adat ugye fel van tüntetve, azonban a valóság nem feltétlen szokta azt fedni. Imádok fényképezni, és van hogy csak a telefon van nálam. Ezért szoktam ezt is fontos szempontnak tekinteni :)
2015. febr. 20. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Lévén, hogy telefon kamera, ne várj egy mesterművet, viszont ahogy néztem 13mp, ami elég jó,

a htc kameráival mindig az volt a baj, hogy túl gyengék, ezért én ehhez nem fűznék túl nagy reményeket!

De olyan szörnyű csak nem lehet :)

2015. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
...persze nem várok úúúh de nagy csodát, azonban ahogy nézegettem a teszteket, annak alapján meg annyira nem tűnik rossznak, sőt valamiért ennél a típusnál ki lett emelve hogy tényleg jók a tapasztalatok... puhatolózok tovább, mert valójában a hivatalos tesztek nem biztos hogy feltétlen a valóságot konkrét tapasztalatokat fogják majd elénk tárni, és most már azért telt is el annyi idő hogy a felhasználók véleménye is kialakulhat :)
2015. febr. 20. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
én azt ajánlanám, hogy vedd meg :)
2015. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!