Mit jelent az NFC?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s5 minim van és van egy olyan itt hogy NFC az micsoda ?

2015. febr. 12. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Gyorsabb mint a Bluetooth, de sokkal kisebb távolsága. A két nfc képes mobilt/tabletet (gondolom Sony) szinte össze kell érinteni és pillanatok alatt átmegy az adat tudtommal
2015. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van neki . Fizethetsz a telefonoddal ha összhangolod a bankkártyáddal,más eszközökkel kapcsolhatod össze. Jó dolog a beállításoknál bekapxsolod a másik eszközön is amellyikkel össze szeretnéd párosítani és összeérinted őket a hátlapjuknál fogva.
2015. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Google.

Egyébként meg egy kis hatótávolságú (néhány centi) nagyon gyorsan felépülő, de lassú adatátviteli sebességű kapcsolat. Meg lehet osztani linkeket, fizetési adatokat, amivel egy pénztárnál gyorsan fizethetsz. Meg lehet osztani fájlokat is vele. Komolyabban az NFC-t sosem használtam, csak próbálgattam. Az általam használt telefonnál a fájlátvitel Bluetooth-on történt, az NFC csak a gyors kapcsolódásért volt felelős. Mint fentebb írtam, gyorsan felépül, de lassú. Egy másodpercre csökkenti a kapcsolódási időt: összeérintés egy másik telefonnal->kijelző megérintése->adatátvitel. Bluetooth: keresés->párosítás->adatátvitel, ez rendszerint több időt vesz igénybe.

2015. febr. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!