Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 néma üzemmód?

Nokia Lumia 930 néma üzemmód?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ilyen telefonom van, de nem tudom hogy kell bekapcsolni a néma üzemmódot, egyáltalán van-e benne ilyen? Most nem a repülési módra gondolok, vagy a lefelé fordításra -utóbbi tudtommal csak akkor működik ha már jelzi hogy hívnak, vagyis egy bejövő hívásnál- hanem a rendes elnémításra. Köszönöm!

2015. febr. 13. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Van! Hangerőgomb megnyom mindegy le fel... Felugrik egy kis ablak felül hogy 10/... Hangerő. Arra koppintasz akkor előjön 2 csúszka. Onnan értelemszerűen. Ha a rezgés se kell az a Beállítások on belül kilövöd
2015. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :) Nem hittem volna hogy ilyen hamar válaszolnak. :) Sőt ott ahol írtad még a rezgést is ki tudtam kapcsolni, menü sem kellett hozzá. Szép napot! :)
2015. febr. 13. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha átállítod angolra akkor vannak csendes órák is, ahol megadhatod, hogy mikor ne csörögjön a telefon
2015. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!