Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sim kártyámat sikerült...

A sim kártyámat sikerült háromszori bénázás után letiltani. A szolgáltató megadta a pin és puk kódot. Az eredeti pin az xxxx, de amit legutóbbig használtam, az yyyy kérdés: mit hogyan, és melyik pinnel kell próbálkoznom, egyáltalán mik a lépések?

Figyelt kérdés
nem röhög ki, nem fikáz, csak az válaszoljon aki segíteni szeretne . Nem vagyok mai gyerek, ehhez nem értek

2015. febr. 13. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb telefon szerintem kiírja, hogy melyik kódot kéri beütni. A kétféle PIN-n sajnos nem nagyon értem (én a kezdet kezdetén kaptam egy darab PIN, és egy darab PUK kódot, ezek nem változtak menet közben, és ha sikerült letiltani a SIM-kártyát, akkor a PUK kód segítségével fel lehetett oldani). Azt javaslom, írd be, amit a készülék kér (ha nem ír ki semmit, akkor a szolgáltató által megadott PIN-nel indítanék).
2015. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

beütöd a PUK kódot


akkor kérni fog egy PIN-t ... bármit megadhatsz, csak ne felejtsd el megint (nincs jelentőségük a régi kódoknak)

2015. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kapott puk kód csak az eredeti pin kóddal működik.

Szerintem kártya csere lesz.

2015. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
100%
Puk kód beírása után bármilyen pin kód megadható. A kártyacsere komplett baromság. Ha nem megy, menj be a szolgáltatódhoz, 5 másodperc alatt megcsinálja.
2015. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az eredeti (vásárláskor kiadott) pinkód is megvan és az általam lecserélt (a könnyebb megjegyezhetőség kedvéért) utolsó pillanatig használt is megvan.
2015. febr. 13. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 hülyeség

#4 így igaz ... a PUK beírásakor új PIN-t kér

2015. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem és nagyon köszönöm
2015. febr. 13. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó lett?
2022. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!