Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell telefonon filmet nézni?

Hogy kell telefonon filmet nézni?

Figyelt kérdés
Soha nem sikerül telefonon (online) filmet néznem. Letölteni nem tudok. Adobe flash playert nem találtam a play áruházban. Máshogy hogy nézzek filmet? Samsung galaxy ace 4-em van.
2015. febr. 13. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor sehogy.
2015. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Azért köszönöm :D
2015. febr. 13. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehetni lehet. De most magyarázzuk el?! Jöjj rá egyedül, vagy olvass utána. Rágjuk a szádba? Google a barátod..
2015. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Képzeld nem is egyszer utánakerestem, de semmi hasznosat nem találtam. Azért írtam ki ide. Csak egy kis ész.
2015. febr. 18. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Most öszintén. Józan Paraszti ésszel gondolj bele..

Több tizezer forintos telók vannak. Neked és Ace4 -ed van. ÉS nem lehet rajta filmet nézni? Ne őrjits már meg. Ennyire de ennyire nem értesz hozzá?

Nekem popc1-em van. Simán, bármilyen filmet megnézek online...

Csak érteni kell hozzá. Meg gondolkodni.

Minek van neked ilyen telód?

2015. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy neked olyan telod van istenem.😂 de az ace 4 meg a popc1vagy mi az azert csak nem ugyanaz
2015. febr. 21. 14:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Es amugy meg a kerdesemre se valaszoltal mert VALASZT vartam es nem pofazast.
2015. febr. 21. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel lepontoztál, old meg magadnak.
2015. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!