Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30 ezres telefon ingyenes...

30 ezres telefon ingyenes szállítással, de nem független, vagy 36-ért ugyan ezt? Ez utóbbi független, de el kell menni érte, vagy postát kell fizetni.

Figyelt kérdés

A nem független az Én szolgáltatóm, csak ki tudja ki mikor vált. Meg lehet, hogy másnak is kell a telóm, vagy később eladom.

Tipp? Te melyiket vennéd?


2015. febr. 13. 19:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem egy nagy pénz, de Én azért a 6 ezerért kb. 1,5 napot dolgozok.
2015. febr. 13. 19:47
 2/10 anonim válasza:
Én ebay-en vettem kicsivel 30000Ft alatt független telefont pár éve ingyen szállítással, most is azt használom. Nekem megérte így, amit akarok, hogy tudjon, azt tudja, pár hetet kellett várni rá. Mivel 2 szolgáltatónál van kártyám, fontos volt, hogy független legyen, és mindkettőt tudja kezelni. Ha itthon veszem meg szolgáltatótól, többe került volna. Ha megint telefonvásárláson gondolkodnék, ismét ott néznék szét.
2015. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen a fggetlent vedd mert a nem függetleneket telerakja minden szarral a szolgáltató és igy lassabb lesz. Plusz előbb utóbb mindenképpen ki akarod majd függetleniteni ami garanciavesztéssel jár. ha meg elakarod adni akkor nem fognak nem függetlenet megvenni
2015. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, kérdezhettél volna mást is. Avagy másképp.

Azt mondhattad volna, nekem kell egy ilyen tudású telefon (ennyi processzor maggal, ekkora két kamerával, ilyen sznzorokkal, ekkora kijelzőkkel), megbízható, fehér színű, a szélén metál/műanyag/mittudomén milyen kerettel.

Ezeket a paramétereket csak te tudod. Erre mondanánk rengeteg dolgot, merre keresgélj, hol vedd meg, hogyan.

De hogy azt kérdezd, kinéztél valami erősen túlárazott szolgáltatói telefont, amit megkapsz a mediamarktban kicsit drágábban... ehhez nem sok észrevételt tudok fűzni.

2015. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.

2 év gari van rá és mostanában az ebay-os (és egyéb külföldről rendelt) cuccokra 27% áfát kell fizetni + a kezelési költséget.

Nekem igazából az a 2 év garancia jelent sokat. Ha elromlik, akkor lehet, hogy külföldön is garanciális, de nem fogok visszaküldeni 3-4000 Ft-ért, hogy mikor megjavítják az a cigány tető vám újra áfát számoljon fel (csak mert ez így működik, tapasztalat)


2.

Köszi, ez jó. Nem is jutott eszembe, hogy teli lehet +programokkal.


3.

Hmm, te egy zseni vagy.

Csatorna ásó vagy vagy micsoda?

Ja, kérlek többet ide ne írj!

2015. febr. 13. 20:18
 6/10 anonim válasza:
Tőlem még nem kértek semmi plusz költséget ebay vásárláson felül, pedig rendszeresen vásárolok így.
2015. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, mert az eladók nagy rész mindig kevesebbet értéket ír rá.

De egy zsír új mobil szállítását biztosítani fogják és akkor rajta lesz az ár.

Plusz van, hogy szúrópróba szerűen kibontják a csomagokat.

2015. febr. 13. 21:08
 8/10 anonim válasza:

Nekem a mobilomat se vámolták meg, pedig értékhatár fölött volt. Hibája nincs azóta se, a garancia már lejárt volna, tökéletesen működik. Én 10000Ft-ot biztosan spóroltam vele, ha nem többet ugyanebben a kategóriában. :-)

Úgyis azt veszed meg, amit akarsz, én nem akarlak se le-, se rábeszélni. Csak elmeséltem az én tapasztalatomat.

2015. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp függetlenül!!!!!!

Amúgy melyik mobilról van szó?

2015. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Függetlent.
2015. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!