Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Otg samsung galaxy mini 2-n?

Otg samsung galaxy mini 2-n?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen kábelem. Szertettem volna használni az Sg mini 2-n, de a stickmount se semmi nem találja. A készülék rootolt cm 10.1 és modképes kernelem van. Egy Ace 4-en is és egy sg 3 mini-n is próbáltam. Mi lehet a gond? Mit módosítsak a softwareben/hardwerben?
2015. febr. 13. 20:31
 1/5 kistigris99 ***** válasza:
A 3 telefon közül egyik sem támogatja az USB-OTG-t.
2015. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, értem, de ha y otg kabelt szerzek, azzal nem fog menni? Illetve otg képes kernel van rajta.
2015. febr. 22. 08:37
 3/5 kistigris99 ***** válasza:
Nem fog működni.Magában az micro-usb-ben nincs meg az a funkció.Az én telefonom is ilyen,otg-vel csatlakoztatom a telefonhoz a pendrive-ot és nem csinál semmit.
2015. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hiányzik a microusbből az 5. szál. (Ami ha jól tudom az 5V adásért felelős.) Éppen ezért szeretnék otg Y kábelt venni, mert ott az egyik microusbbe a telefont, a másikba a töltöt lehet bedugni. Úgy már működne nem?
2015. febr. 23. 07:52
 5/5 kistigris99 ***** válasza:
Nem működik,akármilyen kábelt veszel hozzá.
2015. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!