Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok jó, ingyenes, google...

Tudtok jó, ingyenes, google play-es zeneletöltő alkalmazást? Ami aránylag gyorsan keres, és általában megtalálja az általad keresett számot.

Figyelt kérdés
Az AD-k annyira nem vészesek, ha nincs telenyomva velük. Egy-két felugró ablak + hirdetés alul bőven belefér.

2015. febr. 13. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A helyedben nem használnék ilyen appokat, mert

-rossz minőségűek a letöltött zenék, koncertfelvételek, vagy csak a felük van meg.

-hibásak a tag-ek, még azt is telenyomják reklámmal.

-korlátozva van mp3-ra

-kevésbé ismert számot soha nem fogsz megtalálni rajta

-gyakran vírusosak az ilyen alkalmazások


Inkább torrent programot használj (pl Ttorrent), googlen keresd meg az albumot amiben a szám van, válaszd ki a számokat amiket le akarsz tölteni és kész is. Kicsit hosszadalmasabb, viszont bombabiztos módszer.

2015. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azonban nekem pont az a lényeg, hogy gyorsan tudjam letölteni :) Meg mp3-ban nekem tökéletes. Rossz minőségű / koncertfelvétellel még nem találkoztam, ha meg a felük van csak meg, akkor úgyis látom hogy nem 3 perc, hanem másfél.

A kérdést pont azért tettem fel hogy mások megírják mit használnak, ezáltal elkerülhetem a vírusosokat (de amúgy is van Avast!-om) és találhatok jókat. :)

Más ötlet?

2015. febr. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!