Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes vennem?

Milyen telefont érdemes vennem?

Figyelt kérdés

nem igen szeretnék 70 ezer fölé menni, sony kizárva, főként zenehallgatásra, facebook/youtube használatra, böngészésre,fényképezésre, ritkán játékokra kellene...

sajnos nem értek hozzá,de azt tudom, hogy a sonyval eddig csak rosszul jártam, illetve, hogy 3-4 évet bírnia kéne


2015. febr. 14. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Androidot szeretnél vagy wp is szóba jöget?
2015. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, ez kimaradt, az op. rendszer teljesen mindegy :)

Lg L90-en gondolkozok erősen, de sajnos ezt sem tudom hozzáértő szemmel nézni

2015. febr. 14. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetoleg olyat vegyel ami mukodik is..:)) :D hat oszinten nekem az android se es a windows se jon be igazan.. Mind a kettot ruhellem mar mindegyikbol volt telom szovl szerintem iphonet vegyel! ;) az strapa es nem fagy le
2015. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elég gyakran változik a számom, nem lenne előnyös ilyen szempontból az Iphone, meg kicsit furcsán is néznék ha random hullámos lenne mire felállok a buszon :Dd
2015. febr. 14. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lumia 735öt vennék
2015. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kérdező.. ***** válasza:
Androidból Moto G 2014 a legjobb ennyiért.
2015. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Redmi 1s, Redmi 2, Moto G bármelyik kiadásban, G620s, bármelyik lumia. Ezek közül válaszd azt amelyik jobban elnyeri a tetszésedet.
2015. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a legjobbak 70 alatt:


LG G2 Mini

Motorola Moto G 2014

Nokia Lumia 735

2015. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!