Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5 vagy Huawei...

Aryl kérdése:

Apple iPhone 5 vagy Huawei ascend P7?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat vacillálok a két készülék között.

Az iPhone 5-öst használtan (családon belül) tudnám megvenni,

A P7-et újonnan, olcsóbban.

Rengeteg előnyt és hátrányt olvastam, a legtöbb cikket átböngésztem, de még mindig választásképtelen vagyok. Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, olyanra, aki használta valamelyik (vagy akár mindkettő) készüléket, mert a netet én is átböngésztem, amennyire lehetett.

Az iPhone ellenérvekre is kíváncsi lennék, de nem arra, hogy nem éri meg az árát, túl drága, etc. Hanem elsősorban a nehézségekre értem, melyek amelyek megnehezítik a használatot, ami miatt jobban megérné a Huawei/androidos telefon.

Előre is köszönöm! :)



2015. febr. 14. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Iphone. Nincs mit magyarázni ezen.
2015. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Szia nekem iPhone 5S-em van, de androidom is volt nem egy. iPhone előnyök: Stabil, jól optimalizált rendszer, azaz 1 év múlva se lesz lassú, akadozó stb. Értéktartó, ha most veszel egy iphone 5-öt 90000-ért mondjuk, azt 1-2 év múlva simán el tudod adni 60-70000-ért. Sokáig vannak támogatva, azaz sokáig kapja a rendszerfrissítéseket, amik általában ugyanúgy futnak mint a régebbi verziók. Hátrányok: Nagyon nincs hátránya, csak hozzá kell szokni az ilyen hülyeségekhez mint pl, nincs bluetooth küldés, zenét csak iTuneson keresztül stb.


Android előnyök: Az iPhone hátrányokat tudja, testreszabható rendszer, stb.


Hátrányok: Nagyon gyorsan elavul, kevés ideig van támogatva, 1-3 hónapon belül nagyon belassul.


Helyedben iPhone-t venném ha van rá pénz. De a Huawei-el se jársz rosszul. Itt azt kell eldöntened melyik rendszer tetszik jobban. Menj be egy telefonoshoz és próbáld ki mindkét telót. Ennyi jutott most eszembe remélem segítettem. :)

2015. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem fél éve van egy középkategóriás telefonom és nem lassult be. A Samsungoknak szokása
2015. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem eddig volt Sonym, Samsungom meg egy LG-m és mind belassult.
2015. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

iPhone egyértelmű.


Negatívum talán, hogy a másfél éves i5-öm már megérett egy akksi cserére lassan (5e forint), érezhetően gyorsabban merül (de melyik okostelefon nem?!).

De emellett még mindig megbízható és ugyanannyira gyors, mint anno.

2015. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Huawei egyértelműen, ez nem is lehet kérdés.
2015. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, valamelyest segítettek. Az első és eddigi utolsó válaszolónak oké, hogy egyértelmű, de én azért kérdeztem, mert számomra nem. :) Igazság szerint a helyzet az, hogy tudom, hogy az iPhone-ban megbízhatnék, és biztos jó választás lenne, egyedül azért gondolkozok a Huawei-en is, mert nagyon tetszik a rengeteg kamera beállítása, az iPhone viszonylag ,,tucat telefon" ez pedig új ,,kihívás" lenne, egyedül én rendelkeznék vele az ismeretségi körömben. De ez eléggé buta gondolkodásmód, ugyanis nem tudom mit várjak a Huawei-től, korábban voltak gondjaim az androiddal (bár azok nem felső/erős közép/csúcs kategóriás készülékek voltak). És mivel jelenleg egy Blackberry Z10 nem túl boldog tulajdonosa vagyok, nem szeretnék ismét rosszul dönteni, megbánni. :)
2015. febr. 15. 19:28
 8/17 Renovnad válasza:
80%

Én is egyértelműen az Iphone-t ajánlom , mint az egyik válaszadó leírta gyors meg minden és nem fog fagyogatni 1-2 hónap múlva.Volt már androidos telefonom és 3 hónap múlva fagyott le minden 10. percben meg kilépett instant az alkalmazásokból.Pár napja én is vettem egy Iphone 5-t és nagyon jó :D de egyébként még gondolkodtam a Samsung Galaxy S4-be is.

Szóval szerintem is az Iphone 5 legyen.

2015. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az egyedüli probléma az hogy az iPhone 5-öt nem azonos árkategóriájú andoridos telefonokkal hasonlítsák össze az emberek, hanem ilyen 20-30 ezer forintosokkal, hát igen, ahhoz képest biztos szar az android. Egy árkategóriába hasonlítsátok össze, már más a szitu. Ne egy Alcatel 995-össel meg Huawei Y300-al. Hát persze hogy szar.

A mai android már nem fagy, nem akad, kivétel a Samsung, mert az eléggé csúnyán belepiszkált a rendszerébe.


Én a Huawei-t választanám mindenképpen

2015. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
59%
iPhone! A legjobb választás az iPhone.
2015. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!