Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan, hogy egy bizonyos...

Pro Patria kérdése:

Van olyan, hogy egy bizonyos telefonszámról beérkező összes hívást automatikusan letilt a használója saját készülékére, de egyébként az még üzemel tovább?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Telefon válogatja,nekem Nokia 625-öm tudja,alkalmazom is bőszen,így nem hívogatnak bankok különböző ajánlataikkal,se az utazási irodák,se senki akit nem akarok.Alapból úgy van beállítva hogy aki rejtett számról próbál,neki alapból ke van tiltva, de mivel én csak azt a számot vagyok hajlandó felvenni,ami a telefonkönyvembe van,így aki másról csörget,kapásból tiltom.
2015. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

És ilyenkor a hívó fél mit tapasztal? Kisípol a telefon, vagy foglaltat jelez?

2015. febr. 15. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Foglaltat jelez. Andtoidra van ilyen bőven. Én a CallBlackilst-ot használom
2015. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van valami, ami ellene használható?
2015. febr. 15. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívásblokkolás elleni alkalmazásra gondolsz? Ha a másik fél elutasítja a hívást, akkor nyomkodhatsz akármit. Fel kell keresened személyesen és legéppuskáznod, ez a legcélravezetőbb.
2015. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyen mófon sms-ekkel sem lehet kommunikálni?
2015. febr. 15. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
igen az sms-t is letiltja.ha mégis tudni szeretnél róla,elmenti egy almappába,hogy volt ennyi nem fogadott hívásod erről a számról,viszont ha nem akarsz tudni róla,nem jelzi ki,nem látod,nem csörög.
2015. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!