Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Méket vegyem meg Samsung...

Méket vegyem meg Samsung Galaxy s4\Microsoft Lumia 535?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó, de én inkább az S4-et venném, mert azért azt ne felejtsük el hogy az 535 a Nokia alsó kategóriája, az S4 meg a Samsung régebbi csúcs telefonja. De hasonlítsd össze, olvass teszteket. Egyébként az S4 még megkapja az 5.0-t de utána nem biztos hogy kap több update-t, szóval ilyen szempontból jobb a Lumia, de az S4 akkor is többet tud.
2015. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha eközött a két tök különböző telefon közül nem tudsz választani, akkor semelyiket.


a lumia az jelen pillanatban a lehető legalsóbb kategória, ameddig a 435 meg nem jelenik, az s4 meg bő 1 éve csúcsmodell volt, valószínűleg árban is különbözőek, szóval nem értem a kérdést.


talán sebességben még ígyis veri az s4-et, de minden másban elmarad, kamera például, de úgy láttam, hogy 535-re még a Here Drive+-st se tudta valaki leszedni, pedig specifikációkban benne van, hogy jár ehhez is offline navi. én android és wp közül inkább utóbbit preferálom, de inkább egy 830-cal hasonlítanám össze, nem a legolcsóbbal.

2015. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!