Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van mobilnetem, ha nem...

Miért van mobilnetem, ha nem tartalmaz az előfizetés?

Figyelt kérdés
T-nél eco díjcsomagom van. Ha belépek a netes ügyintézésbe azt írja, hogy nem tartalmaz a díjcsomagom mobilnetet. De viszont, ha a készüléken bekapcsolom a mobilnetet, akkor van és rendes sebességgel is jön. Tudom, hogy van 195ft/10mb napi net, de azt is látnom kéne az ügyintézésnél és az se lehetne addig, amíg hozzá nem rendelem az előfizetéshez. És az aktuális havi forgalomnál sem változik az összeg. Ez miért lehet? És szerintetek számíthatok plusz költségre emiatt?

2015. febr. 15. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel innentől pénzben történik az adatgenerálás..szerintem igen, számíts rá, és ne is kevésre, de jobb lenne, ha minél előbb beszélnél egy trémobilos központossal.
2015. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ezt fogom tenni.
2015. febr. 15. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy alap netet bekapcsolnak, ami viszont iszonyat drága. Én anno egyetlen weboldal megnézésért fizettem 6000ft-ot.. kb 10megás volt az oldal. Aztán lett net csomagom.
2015. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor annak kéne valami látszatjának lenni az online ügyintézésben, nem? Mert nehogy már kiszámlázzanak olyan dolgot, amiről nem is tudsz/tudhatsz. Körülbelül én is egy lap betöltése erejéig használtam a mobilnetet, de ha kiszámláznak hatezret biztos balhét rendezek.
2015. febr. 16. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
készülhetsz
2015. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kis olvasni való: [link]
2015. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!