Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom Iphonera megcsináln...

Hogy tudom Iphonera megcsinálni a facebookot?

Figyelt kérdés
Sziasztok Iphone 4-em van és az összes barátomnak akinek nem iphoneja van ilyen a facebook: [link] ilyen alatt azt értem hogy nem kell belépni a messengerbe hanem a kezdő öldalon ahol az alkalmazások vannak felugrik ez a kör amibe benne van annak a profilképe aki írt és úgy visszatudunk írni majd azt lerakni oldalra hogy ha ír egyböl megtudjuk nyitni. Lécci segítsetek lehetséges ilyen iphoneon vagy ilyen csak a androidos telefonokon van??

2015. febr. 16. 17:42
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Ez csak androidon van.
2015. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. febr. 17. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Régebbi facebook alkalmazás tud ilyet.Már mint hogy nem kell külön messenger hanem a facebook appon keresztül lehet chatelni,Nevére kattintva ugrik be a kör.Ha jailbreakelt a telefonod innen letöltheted


[link]


balra kell húzni a hirfolyamot akkor ugranak be a kapcsolataid, névre kattintva lehet chatelni vele

2015. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igy néz ki iphone 5ön

[link]

2015. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze fb automatikus frissitést tiltsd le különben fölül fogja irni ezt a verziót
2015. febr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi letiltottam a frissíést és msomtár jó :)
2015. febr. 21. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, még szerencse hogy anno elraktam ezt a verziót mert ezt a külön messengeres megoldást én is rühellem
2015. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!