Lumia 820 sim hiba?

Figyelt kérdés
Hali! Van egy használtan vett nokia lumia 820-am . Telenor függö. Havernek volt fölös telenoros használatlan kártyája óda adta beletettem a telóba felcsatlakoztam 3g Telenor szolgáltatóra de azt irja más helyen meg hogy niincs észlelhető hálózat pedig kiválasztottam de mostmár nem is azt jelzi fönt hogy nincs sim hanem hogy térerő bármerre megyek ez nem változik. Mi baja van? Az hogy nincs aktiválva ? ha igen akkor azt egy másik telefonrol tudom csak megcsinálni?(erröl a telorol nem tudok aktiválni mivel nincs térerö)
2015. febr. 17. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikori a sim kártya? ha több mint egy éve lett vásárolva akkor azt dobhatod a kukába ha egy éven belüli akkor regisztráltasd a 1220-as számon vagy ha van a közeledbe telenor üzlet akkor ott ingyen regisztrálják
2015. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!