Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Z3 vs G3 melyik jobb?

KETTILA kérdése:

Z3 vs G3 melyik jobb?

Figyelt kérdés

Érvekkel ha lahet .Nem a papirosra (proci,ram,gpu,felbontás,stb.)-ra vagyok kiváncsi hiszen azt már kívülről tudom hanem hogy melyik röccen meg többször kamerája melyiknek jobb (nem a megapixelre értem) melyik ad jobb végeredményt. Melyiket jobb kézbefogni és hasonlók(stb.)


Előre is köszönöm !!! :D



2015. febr. 17. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp Z3.

Ha a G3-ba 1080p-s kijelző lenne, akkor az egyik, ha nem a legjobb telefon lenne a piacon, de a QHD-s kijelző miatt szóba sem jöhet.

Szimplán nem bírja annyira a hardver ezt a felbontást, nem véletlen kb az egyetlen telefon, ami Snapdragon 801-el akar meghajtani egy QHD felbontású telefont, minden más gyártó legalább Snapdragon 805-öt használ.

2015. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is hallottam pár véleményt hogy meg-meg röccen ,de ellenben ami icipicit megnyugtatott az hogy azt olvastam egy fórumon hogy esetleg csak egy ui problemarol van szo es egy frissitesel meg lehet oldani es meg is fogják de akkor ugy tunik hogy nem ilyen egyszerű ok köszi .Akkor Z3 en is kicsit amugy is arrahuzok esetleg mas ilyen ar kategoriaban levo keszulek ami meg merkozhet vele?
2015. febr. 17. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Z3, ez egyértelmű.

Jó mobil lenne a G3, csak mivel QHD kijelzője van, nem bírja a hardver kezelni a túl nagy felbontást és ezért akadozik rendesen, ami ciki egy csúcsandroidtól.

2015. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Ez hardveres probléma, túl magas a felbontás és nem bírja el a hardver, ezt nem lehet szoftveresen kijavítani. Lehet rajta javítani, de teljesen kijavítani nem.


Természetesen nem olyan lassú a G3, hogy használhatatlan, de azért csak nem kéne már egy csúcskategóriás telefonnak annyit akadnia.

2015. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek illetve meg győztetek be is lesz szerezve kb 3-4 hónap :D
2015. febr. 18. 15:30
 6/6 anonim válasza:
Z3 egyértelműen
2015. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!