Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindegy, milyen micro sd...

Mindegy, milyen micro sd kártyát rakok a telefonba?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy ace 4-ről lenne szó.
2015. febr. 17. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az túlzás, azért ne a leglassabb kínai szar legyen, minél gyorsabb annál jobb, de már egy Class 6-os is elég végülis.
2015. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam a fekete színűt nem olvassa be. Most fehér színű sdkártyával használom a telefonom.


Igazából hülyülök.

Viszont remélem te nem az a fajta ember vagy, aki 1 bővíthető telefonba tesz egy 2gb-s kártyát, mert attól megőrülök.

Az volt a vicc mikor az egyik ismerősöm az akkori csúcskategóriás telefonjába tett 4gb-s memóriakártyát, oké, volt a telefonban 16gb, de akkor felesleges az a kevés tárhelyű kártya bele. Szóval ne azért tedd bele, hogy ne legyen üres a slot, hanem, mert értelme is lesz..

Amúgy ha rendes memóriakártyát akarsz venni, akkor megéri a márkásabb, amihez garancia van, legalább 4-5 év.

Én nemrég fürödtem be az ilyen márkás kártyákkal, ebay-ről vettem, sandisk volt, de lehet, hogy valami másolat ugyanannyi tárhellyel, de a lényeg, hogy 1 év után meghalt mindkettő. Így a 3. kártyát már az ipontól fogom venni valószínűleg, mivel ahol lakom, csak ilyen pc-s boltok vannak. Na de remélem végig olvasod, és így fáradtan nem írok sok hülyeséget.. :D

2015. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Ha közvetlenül az SD-re akarsz videózni HD-ben, akkor érdemes egy class10-est választani. A 16 GB alattiak már igazán kezdik éretlmüket veszteni, érdemes legalább 32 GB-os SDHC-t venni, vag, ha kicsit többet beleszánsz, 64 GB, SDXC, class10/U3 sebességűt. Az már mindent gond nélkül visz.
2015. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!