Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Z3 compact-nál Első...

A Sony Z3 compact-nál Első bekapcsolás előtt kell valamit csinálni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. A simet bele kell rakni.
2015. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1


Téves, anélkül is ugyanúgy működik a telefon, csak nem tudsz telefonálni, SMS-t küldeni és mobilnetezni.

2015. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg kell venni a boltban.

Anélkül nem fog menni.

2015. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:

Lehúzni az átláthatatlan karcvédő fóliát a kijelzőről, mert az csak a csomiban sérülés ellen van.

Dobd bele a SIM-et és kész. Abból sem lehet baj ,ha az akkuját feltöltöd előtte (de ki a frász tudja azt új telónál kivárni? :D).

2015. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Lehúzni az átláthatatlan karcvédő fóliát a kijelzőről"


Azt én inkább úgy szoktam, hogy elviszem a Speedshopba fóliáztatni, és addig rajta hagyom a gyárit. Így egy percig sem tud karcolódni a képernyő.

2015. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D köszi csak azért kérdem mert kaptam egy újat és egyből elromlott a Bekapcs gomb pedig én hozzá nyúlok ameddig nincs rajta fólia . és vissza lett küldve és hibás volt a készülék.
2015. febr. 18. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:

hátlapra is vegyél fóliát!Mert ez az üveg egy szar ami rajta van,karcolódik,mint állat.Én ilyet vettem rá és max.1 hét alatt megjön:

[link]

2015. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Már csak azért is érdemes fóliázni, mert (tudom miről beszélek, Z-m van, ugyanez az elöl-hátul üveg) fólia nélkül valami borzalom ujjlenyomatos mindig, rossz ránézni. Védőfólia kevésbé gyűjti az ujjlenyomatokat.

Egyébként hatalmas minőségi különbség van az elő- és hátlapi üveg közt, nekem most nincs rajta fólia sehol (még a Z Sony feliratos gyári kemény fóliája sincs rajta elöl) és az előlap másfél év után is karcmentes, a hátlap meg merő karc.

2015. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!