Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 4 vagy...

Samsung galaxy note 4 vagy apple iphone 6 plus? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Én az iPhone-t venném, de szerintem egy 5S bőven jó, a 6-os sorozat még túl drága.
2015. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
29%
Én egy nexus 6-t vennék.
2015. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én várnék 10napot és jön Samsung galaxy S6, S6 Edge (aminek mind a 2 oldala lehajlik) HTC One M9, LG G4 bemutatója. És én S6-ot venném.
2015. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most az a menő ha lehajlik? Az iPhone is hajlik ennyi erővel :D na mivan?! :) egyébként iPhone-t vennék,mert jobban vannak optimalizálva az alkalmazások, több hozzá a tartozék és rengeteg szervize van ha nem garis már
2015. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! :) Iphone mellett döntöttem.
2015. febr. 22. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Használd egészséggel:)
2015. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hali!


Az lenne a javaslatom azoknak akiknek lefagy és szaggat, hogy csnáljon egy system recovery-t vagy ha még nem tette meg frissítse az android kit-kat-ot lollipop-ra (ingyenes). Ha ezek után is szaggat akkor vigye vissza. Ja, és nem árt ha tudni, hogy sok embernek annyi esze van, hogy azt sem tudja mi is az a multitasking. És igen kb 3 hónap alatt megtelik a 3 giga ram és aztán szaggat. Bezzeg az iphone... Csak szegény buta mint a föld. A barátnőmmel annó jól összevesztünk emiatt. Hiába pofáztam hogy ne vegyen iphone-t mert az "almás" de Ő neki az kell mert mindenki megmondta, hogy kiforrott, optimalizált, prémium de mostmár bánja de hát ugye kifizette. A mai trend és a marketing sajnos képes erre. Vedd meg mert IPHONE!!!!!!

Az a raj. Szerintem undorító, hogy mindenkinek azért kell mert van rajta egy kib*szott alma és mindenki elámul ettől és a tulajdonosa úgy érzi, hogy ő ettől már valaki. Nos nem. A note 4 nem hivalkodik szépen csendben amolyan szürke eminenciásként teszi a dolgát ráadásul nem is akárhogy. Szóval ja Frissiteni és jó lesz. És figyelni hogy egyszerre ne fusson 43x a zenelejátszó 112x a chrome és stb. Néha ránézni, hogy mennyi a felhasználható ram.


Szóval azoknak akik azt írják, hogy a note4-et és az iphone 6-ot nem lehet egy lapon említeni egyetértek.


Az Iphone túlárazott és a stásuszszimbólumsága mögé bújva tolja le a vásárlók torkán az elavult hardvert és a kötött rendszert, de nem érdekes mert IPHONE!!!!!! Alma van rajta és ha valakivel tárgyalsz kiteheted az asztalra, ha valaki lát miközben telefonálsz (jajj bocsánat (ájfonálsz) akkor látja hogy te ki is vagy, pezsgő dől az égből, mindenki elájul tőled, király leszel.


Még a note 4? Ugyan az egy szar amit rizszabálók csinálnak.


Az iphone hol is készül?


Szóval...... Nem kell egy megkezdett alma mert megrohad


UI: És nem árt ismerni Steve Jobs életét és személyiségét.


Anno az apple valóban innovatív volt, csoda a maga nemében és sokmindent adott ennek a világnak mint ahogy anno a nokia is.


Az apple gépek már akkor nagyfordulatú hdd-t használtak és a scsi és raid és még sok más amiről egy egyszerű pc nem is álmodhatott és a mac os és stb...


DE: Mára a logó mögé bújva és a névvel visszaélve folytatják a tevékenységüket!


Ez tény!!!


Szval ha valaki ma akar telefont venni akkor Note 4.


Vegyétek!

2015. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!