Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is vlt ilyen? Szoftver...

Másnak is vlt ilyen? Szoftver hiba? Nokia Lumia 625: ma leállt, kb 1O perc múlva pedig bekapcsolt magától. Azóta fényképet nem menti el (nincs a galériában), weben azt írja, nem tud csatlakozni, .

Figyelt kérdés
Vibernél, ha lezár a képernyő, utána már nem mutatja a frissebb beszélgetést, csak a kikapcsolás előttit. Gmailt sem tölti be, azt írja, lépjek vissza, vagy biztos tovább lépek-e, mert nem biztonságos, de egyikre sem reagál. Híváslistában sem mutatja, hogy éppen hívtam valakit. Próbáltam frissíteni is, de nincs új frissítés, többször is újraindítottam már. Egyébként apukámnak is ugyanezt csinálta ma, azért gondoltunk szoftver hibára, csak neki fél órán át volt rossz, nekem már 6 órája. Tudtok valami okosat mondani?

2015. febr. 18. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Tipikus windows...
2015. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Windows Phone szoftver bugos, vagy az alkalmazás van rá szarul megírva. Ez a kettő eshetőség van, vegyél androidot, nem ajánlom a WP-t. Én is ezzel szívom, már teszem félre a pénzt, hogy lecseréljem a g***be.
2015. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!