Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érkezett meg a...

Miért nem érkezett meg a mobil feltöltés?

Figyelt kérdés
Ma felöltöttem a kártyámat 3000 ft-val bankkártyáról. Csak az a helyzet, hogy nem érkezett meg a pénz. 17 éves vagyok lehet az a gond,hogy nem 18? vagy ez nincs korhoz kötve?
2015. febr. 18. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és bizonylatot sem kaptam
2015. febr. 18. 21:39
 2/7 anonim ***** válasza:

17 éves vagyok, és én is szoktam kártyáról tölteni ATM-nél.

Nekem pár percen belül megjön, és a gép rögtön tolja ki a bizonylatot. Tuti jól csináltál mindent? A pénzt lefogta a kártyáról?

2015. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 eves vagyok mindig sajatmagamnak toltom fel es mindig megjon. nem irtat el veletlenul a szamod? vagy nem jart le a kartyad? (2evet birnak) van rajta elleg keret? nincs blokkokva a sim kartyad (1ev utan lejar ha nem toltod fel)
2015. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve. A bizonylat gáz ha nincs, mert anélkül reklamálni is nehéz. Telszám stimmelt?
2015. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valamit rosszul csinálhatál mert állatálab azonal megjön az sms a feltöltésröl és bizonylatot is kapok rola .
2015. febr. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bankkártyáról töltötted fel. De mégis hol? ATM-automatán? Internetbankon keresztül? Szolgáltató honlapján keresztül?
2015. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:) mar minden megoldott, nem tudom, hogy mi vele,mert ugye szerdan nem tette ra penzt, viszont levettem 4000ft-t es feltoltottem ujsagosnal. de viszont azt szeretnem megkerdezni, hogy csak 1 dolgot tudok bankkartyaval. levenni. fizetni, telefont foltolteni nem enged. nem tudom hogy miert
2015. febr. 20. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!