Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen lesz az új Samsung...

Milyen lesz az új Samsung Galaxy Grand Prime?

Figyelt kérdés
Telenornál hamarosan lehet majd kapni. Jó telefon? Megéri majd? Vagy van jobb is középkategóriában?

2015. febr. 19. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! (Annyira nem értek a telefonokhoz, de írnék pár sort.) Nekem tetszik, van róla egy teszt mobilarena.hu-n, de ott még a külföldi változatot mutatták be (nincs 4G, és dual-sim változat). Én is néztem a telefont, kinézetre szerintem jó (hasonló az S5-höz, bár kicsit szögletesebb). 5" mellé azért mehetett volna legalább egy HD felbontás, de hát átlag felhasználónak bőven jó ez is szerintem. 58.900Ft az ára telenornál feltöltősen, ennyiért azért akadnak jobbak (Moto G 2014, Xiaomi Redmi 1s, hasonló csodák).


Nekem a fehér változat jobban tetszik, a szürke szerintem csúnya. Hasonló telefon még az Xperia M2, kis eltérés van. Szerintem feketében az egyik legszebb középkategóriás telefon. Én a két készülék fogok választani.


(Még valami a samsungról: Ugye ez a Touchwiz felület van rajta.. ha neked ez tetszik jó választás lehet a Samsung, bár a legtöbben rosszakat írnak róla. Személy szerint a Sony felülete nekem jobban tetszik.)


Addig is nézz róla teszteket, videókat. Ennyi pénzért vannak jobb telefonok, de ha ez tetszik neked akkor vedd meg.

2015. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!