Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG-ről vélemények?

LG-ről vélemények?

Figyelt kérdés

LG G2 Mini telefon nagyon tetszik.Mondanátok róla véleményeket?

Különösen érdekelne a kamera,és a strapabírósága,időtállósága :)

Esetleg ajánlanátok helyette mást? (70 alatt,ez a 70 is már elég luxus a helyzetemhez,de nagy nehezen még belefér.)

2 ok van,amiért egy kicsit még tartózkodom. Az egyik a hátlapra került gombok,a másik pedig az,hogy felcsúsztak az érintőképernyőre a gombok.

Szerintetek megszokhatók ezek,ha eddig hozzá voltam szokva az oldalon fekvő gombokhoz,és megszoktam a fizikai gombo(ka)t?


Köszi előre is! :)


2015. febr. 19. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha Android fele huz a szived es 70-ig elmehetsz, Moto G- t vegyel inkabb. Ne erts felre, semmi bajom az Lg-vel( mostani telom elott az volt es nagyon szerettem), de ha kapsz jobbat a penzedert hasonloan jo gyartotol, akkor miert ne? Tovabba ha mas oprendszer is erdekel, akkor a Lumia 735 meg egy nagyon jo kis telo ebben az arkategoriaban.
2015. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
74%

ha 70belefér akkor már inkább a G2 legyen és ne a G2 mini.

kettő gsm boltban is 70ért megvehető,mindkettő 1700 körüli véleménnyel és megbízhatónak titulált boltok.

2015. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ZONE_Master válasza:

épp ilyen telefonról írok. :)

aránylag szép képeket készít szerintem, bár nem egy tükörreflexes fényképező gép,de nem is kell hozzá mérni.

nekem előző telefonom egy sony xperia mini pro volt,nehéz volt átszokni az érintő képernyős írásra,de szerencsére sikerült pár hónap alatt.

a hátlapon lévő gombokat meg meg lehet szokni,bár nekem még most is ritkán gondom akad a feloldással mivel nem mindig sikerül megtalálni a kis feloldó gombot középen a hangerő szabályzó gombok közt (bár lehet hogy én vagyok a béna.)

aránylag szerintem egy jó telefon mind hardverileg,mind szoftverileg,nem akad teszi a dolgát,persze nem kell tőle csodát várni,mert azért mégis egy közép kategóriás telefon.

örülök hogy segíthettem!:)

2015. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ZONE_Master válasza:
Dirtboy-nak igaza van,akkor már érdemesebb a g2- megvenni.
2015. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kérdező.. ***** válasza:
70k-ig Moto g 2014 a legjobb.
2015. febr. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Lumiából köszönöm szépen,elég volt,én hibám volt,de az biztos,hogy sok energiámat és pénzemet elvitte,amíg folyton csak javíttattam a törött kijelzőjét. Ez egy belépő kategória volt,tudom,de azért a Win8 sem sikerült összebarátkoznom annyira,hogy én újra vegyem egy középkategóriás modelljét.


Moto G- Semmi bajom vele,és nem vagyok márkasznob,de a Motorolákért a szolgáltatók nem nagyon repdesnek,GMS üzletből pedig nem szeretnék rendelni,ha nem musszáj. Nekem az ilyen 70k-s telefonok nagy álmaim voltak,és most énsem értem ugyan,de megkaptam a lehetőséget. Tudom,szolgáltatónál is lehet rossz,de az mégis egy kicsivel megnyugtatóbb.


Köszönöm az eddigi válaszolóknak a válaszát egy zöld kézzel! :D

2015. febr. 20. 09:55
 7/7 kérdező.. ***** válasza:
Motorolát tudsz venni expansysról is ami gyári garival ad vagy emagról ami nem gsm.Szolgáltatók meg csak a samsungot ismerik...
2015. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!