Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik/milyen ROM-ot rakjak...

Melyik/milyen ROM-ot rakjak zte blade 3 ra?

Figyelt kérdés

Kb két éves a telefon, sokszor akadnak gondjaim vele, sokszor lefagy, előfordul hogy használhatatlan. Egy párszor lett factory resetelve, de ez sem hozta meg a kívánt eredményt tartósan. és emberek! elképedten olvasok a minap egy random 2013mas cikket a 4.4 es androidról, ahol egész jókat írtak róla, főleg az előzőekhez képest! (hozzáteszem,most láttam hogy nekem csak 4.0.4 es van)



Vége is a kis monológomnak, és azért fordultam ide a gyk-s közösséghez, hogy valószínű ti jobban képben vagytok, és hogy tudnátok e ajánlani egy esetleg jól bevált ROM-ot, vagy ilyesmit. Csak egy keveset olvastam a Cyanogen modról, esetleg arra gondoltam, vagy lehet elég lenne egy újabb gyári..


Köszönöm ha végigolvastad, és hálás lennék ha tudnál segíteni!



2015. febr. 19. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen kategóriás telefonom van, és ezekre a legjobb a 4.1.körüli de az nem visz ugye mindent. Amit ajánlani tudok az a 4.4 Mukee. Direkt játékokra, netezésre van.
2015. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!