Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z2 vagy inkább valami más?

Xperia z2 vagy inkább valami más?

Figyelt kérdés
100 ezer ft körül szeretnék venni egy jó telefont ami 1,5-2 évig megtenné. Árban és tudásban ez szerintem a legjobb de ha valaki tud újabb és jobb telefon 100 körül azt meghallgatom.

2015. febr. 20. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igazából ennyi pénzért nem tudok mást ajánlani, csak azt, hogy Z2-t ne!!! Nekem volt a teljes Z széria, tehát sima Z, Z1, Z2 és Z3 is. Bizonyos okok miatt elég gyenge ez az egész széria, de a leggyengébb darabja a Z2. Rosszul illeszkedő ajtók, elcsúszott kamera, melegedik, emiatt kikapcsol, recseg a ház, stb.
2015. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És ami a legdurvább: beázik, pedig elvileg vízálló.
2015. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
És ami a legeslegdurvább: HOGY CSAK NEKED VAN ILYEN HIBÁD!előző válaszoló!
2015. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem recseg, illeszkedik a ház, kamera is minden tökéletes, már vagy százszor raktam vízbe, semmi baja, már 6-szor leejtettem, még csak karcolás sincs rajta. Előző, ez nem kamu? Azért nemá, hogy nem illeszkedik a kamera?!! Sok z2-t láttam a sajátomon kívül is, egyiknek sincs semmi hibája. Amúgy kérdező, megvagyok elégedve a z2-mel, csak ajánlani tudom, ha van kérdésed, bármiben tudok válaszolni!
2015. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért lett, te gyökér, mert azt gondoltam, hogy adok még esélyt a Sonynak. De ez elmúlt már, mert most iPhone 6-om van, a Sony a nyomába nem ér ennek a telefonnak, pedig én sosem voltam iPhoneos, kifejezetten divatcikknek tartottam. Nekem úgy tűnik, hogy savanyú a szőlő, amiért egy ilyen szarod van, mint a Sony. Amiket meg írtunk, azokkal tele vannak a fórumok, tehát ezek tények, és akármekkora vitatkozós gyökér is vagy, ezer hozzászólással egymás után, a tények akkor is tények.
2015. febr. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Az Xperia Z2 megkapta az IP55 és IP58-as tanúsítványt. Ugyanakkor sajnos a Sony nem vállal garanciát a vízállóságra. A sok eladott xxx készülékből vannak modellek amik beáznak és akkor megvonják a garanciát. A fórumból is vannak akik így jártak. Így azt javasoljuk, hogy amíg nem vállal erre garancia a Sony addig mindenki csak saját felelősségre használja ezt a lehetőségét a telefonnak! Aki biztosra akar menni és fontos nekei az vehet ip57-es tanúsítványos tokot."


Magyarország legnagyobb szakmai fóruma. Na erre varjál gombot, te f a s z!

2015. febr. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na jó, azt elhiszem, hogy beázott sok, meg hogy valakinek rosszul működik, és nekem tényleg sokszor leesett, meg minden, csak szerencsém volt. De szerintem nem én vagyok a gyökér, hanem az, aki ad még egy esélyt egy már háromszor be nem vált telefonnak :p
2015. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A gyökér az, aki ilyen hulladék telefonnal pattog és játsza az agyát. Az iPhone 6 árából három ilyen hulladék Z2-t veszek.
2015. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pedig a Z2 egy kategóriával jobb mint az iPhone 6.
2015. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez volt a nap vicce.
2015. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!