Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 vagy xperia z3?

Santő kérdése:

Samsung galaxy s5 vagy xperia z3?

Figyelt kérdés
Most készülök új telefont venni. Ezt a kettőt találom a legjobbnak. Vélemények(akinek van) Segítsetek kérlek!:) vagy esetleg mást ajánlani

2015. febr. 20. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp Z3.

Jobb szoftveresen, sokkal jobb az üzemideje (szerintem ez a legfontosabb), vízálló, előlapi hangszórók.

2015. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek vannak, akkor Z3.
2015. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát nem is tudom... Galaxy S5 levehető hátlap igy ha aksikat veszel bármennyi lehet az üzemideje. Ugyanúgy vízálló. A hardvere kicsit erősebb a Z3-nak. De pl ha 4k-ba veszel fel kiirja ha túlmelegszik akkor leáll... Úgy hallotam más alkalmazásnál is előfordul. Meg olyatnis olvastam hogy az S5 jobb fotót csinàl... én is lasan új telefont akarok venni és szeri tem S5 lesz. Szerintem jobb az S5 a hosszabb üzemidő miatt meg jól jön az ujjlenyomatolvasó meg poénkodni a pulzusmérővel! :D szerintem S5.
2015. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

S5 élesebb képet csinál,színek is jobbak

Strapabíróbb (osztársam egyszer ejtette le a z3-at azt egy szép repedés lett a hátlapján)

Jobb a fogása is

És én azt ajánlom

2015. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!