Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok kilépni a google+...

Hogyan tudok kilépni a google+ alkalmazásból az androidos telómmal?

Figyelt kérdés
Sajnos sehol sem találtam a kijelentkezés funkciót. Valahogyan próbálnék kilépni belőle ugyanis tegnap kb 6 alkalmazást frissitett a telóm ami a google-val kapcsolatos, de én nem akartam semmit sem frissiteni a telefon magától tette.
2015. febr. 21. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiókok szinkronizálása a beállításokban.
2015. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. ez a telefon további használata során merülhetnek fel problémák? Itt arra gondolok, hogy tegnap este több olyan program települt a telcsimre amit nem is kértem. Pl.: Youtube frissités, új play újságos, zene, könyv ikon is. Leginkább az érdekelne ha törlöm a fióomat akkor a youtube az fog müködni? Ugyanis az is egy új ikont kapott a régim eltünt.
2015. febr. 21. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:

#2


Semmi sem települ, amit te nem engedélyezel.

Amiket írsz azok sem települtek, szimplán frissítettek, de frissíteni is csak akkor frissít magától, ha ez neked be van pipálva.


Hogy további probléma fog-e fellépni, azt nem tudom, mert ez sem probléma, köze sincs hozzá.

2015. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!