Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A play áruházból szeretnék...

A play áruházból szeretnék venni egy játékot, mit jelent az, hogy "Ellenérték beszedésének engedélyezése a (z) Magyar Telekom részére". Ez azt jelenti, hogy levonják a pénzt az egyenlegemből, vagy küldenek egy számlát?

Figyelt kérdés
Még nem vettem így semmit se, ezért szeretnék tőletek segítséget kérni, hogy hogyan működik ez.
2015. febr. 21. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a telenor-nál lehet mobil egyenlegre vásárolni play áruházból, a többi szolgáltatónál bankkártya kell.
2015. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ én 30-as vagyok.

Ha kiválasztom a feni szöveget, utána telefonszámot, nevet és címet kér.

Lehet, hogy küldenek akkor csekket?


Bánkártyával nem rendelkezem, és nem is szeretnék, mivel rengeteget levonogatnak mindennét,ezért megszüntettem. Mivel sikerült elintéznem, hogy kézhez kapjam a fizetésem.

2015. febr. 21. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefonszám, név, cím a beazonosításhoz kell és nem küldenek számlát, mert a play áruház nem számláz szolgáltatón keresztül, ezért kell a bankkártya.
2015. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!