Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatóhoz érdemes...

Melyik szolgáltatóhoz érdemes menni, Telekom, Telenor vagy Vodafone?

Figyelt kérdés

Most a Vodafonet találom a legkedvezőbbnek, de évek múltán hol adnak több kedvezményt az előfizetésre?


Szerintem 5000-ért, a korlátlan hálózaton belüli beszélgetés+150 perc vagy SMS verhetetlen most a Vodánál.


2015. febr. 21. 12:40
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
Vodafone
2015. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Több kedvezmény?

Én a telenornál sima szerződéshosszabbítással eddig 0 Ft-ért kaptam minden telefont, a mostanit meg kedvezményes áron hozhattam ki, az eredeti ár tizedéért. A tarifacsomagom pedig korlátlan minden belföldi hívás és sms, 500 mega nettel havi 9990 Ft...

2015. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Hát 9990-rt ugyanez van a vodafonnál is.
2015. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vodafone Red havi tíz rongyért korlátlanul beszélsz belföldön
2015. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Telenor!

Ha kártyás vagy 3000 feltöltés után 150 MB net,plusz 3 barati 20-as 20 ft-s percdíj!

Mytraiff is igenjó! Net+ 80 perc INGYEN BÁRMELY HÁLOZATBA 3190Ft

Én a telenort választottam és igenjó!


T-nél volt előfizetés,de minősíthetetlen volt,mind a mobil mind otthoni téren!

2015. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebben a T-mobilenál (Telekom)volt olyan,hogy a havi forgalom után,pontokat kaptunk és azt összegyűjtve,lehetett akár ingyen is kihozni telefont(volt,hogy 25eFt-os telefont hoztam ki ingyen,újabb hűségidő nélkül,úgymond grátisz),gondolom ez még él nálunk.

Telenorra váltottam sajnos,mert ahol egy időbe laktam ott nem volt lefedettsége a T-mobilnak,de én nagyon megbántam,itt nincs semmi bónusz,csak mert hűséges vagy hozzájuk éveken keresztül,sőt még forgalom után sem adnak.

Csak a szokásos 2 évenként hozhatsz ki új telót,amivel újabb 2 évre lekötöd magad.

Vodás még nem voltam.

Díjcsomagot meg a telefonálási szokásaid szerint válassz,ne az ár alapján,mert ha rossz csomagot választol,akkor sokkal többet is fizethetsz...

2015. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" plusz 3 barati 20-as 20

ft-s percdíj!"


A 20 forintos percdij az valami extra jó dolognak számít?

Barátnők csevegnek egy órát és elment 1200 Ft? Remek.

2015. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!