Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IMEI szám letiltása után...

IMEI szám letiltása után lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Részletre vettem telefont plusz hozzá előfizetéses kártyát. A havi díjjal elmaradtam, letiltották a kártyát, valamint a telefont is. Ezután kaptam meg a "nagy" számlát, amely tartalmazta a telefon díját, az elmaradott havi díjat, illetve az idő előtti szerződés bontás díját. Ezt a számlát befizettem, és a kérdésem az lenne, hogy a telefont így már lehet-e használni? Újjraaktiváltatni a Telenornál az IMEI számot - már ha egyáltalán létezik ilyen-, vagy függetlenítés során használható lenne?
2015. febr. 21. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha befizetted akkor feloldják szerintem.

Függetlenítés nem befolyásolja.

2015. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És maguktól, vagy be kell mennem a Telenorhoz?
2015. febr. 21. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Kalapács.

Mindent megold...

2015. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Próbálom lassan és érthetően leírni:

Ügy-fél-szol-gá-lat.

2015. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felhívod őket. Ha nem oldják fel, akkor elviszed egy GSM-be, ott megoldják kb 4000Ft-ból
2015. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt megnézném...
2015. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudja senki más megoldani, csak az ügyfélszolgálat!!! Az IMEI szám tiltása teljesen blokkolja a telefont.

Ha a számlát kifizetted, a fizetés lekönyvelődése után leveszik a tiltólistáról a telefon IMEI számát és tudod újra használni. De hívd fel őket! Ha már látják a befizetést, talán meg tudják sürgetni.

2015. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért, szerintetek a függetlenítést hogy csinálják, ha nem IMEI írással?
2015. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Két teljesen külön dolog.
2015. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A függetlenítésnek köze nincs az IMEI átíráshoz.
2015. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!