Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény a Nokia Lumia 630...

Vélemény a Nokia Lumia 630 neveű telefonról?

Figyelt kérdés

Főként azok irjanak akiknek van/volt vagy már használták ezt atelefont. Hasznos tanácsokat is elfogadok mert jövő honapban megkapom és jó lenne tudni róla egys-mást.

A válaszokat előre is köszönöm. :)

(Telefonrol vagyok ezert nehol elmaradtak az ekezetek ezt nezzetek el :) )


2015. febr. 21. 18:04
 1/3 Fingkirály ***** válasza:
74%

Nekem 925-ös van már egy éve, de alapvetően minden windows phonet futtató telefon NAGYON jóság, sokkal gördülékenyebb/stabilabb, mint bármilyen androidos telefon.


Igaz, nem tudod rommá tweakelni meg rootolni, meg mindenféle parasztvakító cuccokat rátenni, viszont sokkal inkább használható. A legtöbb androidbűvölő-rootoló is azért kockul meg pakol rá kéthetente mindenféle főzött romokat a telefonjára, mert alapállapotban egy hulladék :)

2015. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó telefon. Még tudom ajánlani hasonló áron a Lumia 535-öt, Motorola Moto E-t, Karbonn Sparkle V-t és Lenovo A328-at
2015. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

630-am van lassan 1 éve.

akadnak apró gondok, de se lassulás, se nagyob hiba nem volt vele.

Végre kapott EQ-t a zenelejátszó is.

Kijelző szép, fotózásra vaku hiányában korlátozottan használható.

2015. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!