Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le tudom kérni a számot?

Le tudom kérni a számot?

Figyelt kérdés
Van egy 70-es szám, aki hívogat. A szolgáltatónál le tudom kérni a szám tulajdonos nevét? Vagy ezt köti valami adatvédelmi nyilatkozat? Rendőrség nélkül szeretném megtudni az illető nevét, viszont nem tudom hogy szolgáltatóhoz ha be megyen, meg adják e a számhoz tartozó előfizetőt.

2015. febr. 21. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1992. évi LXIII. törvény. a személyes adatok védelméről és a közérdekű adatok nyilvánosságáról.


Ez a te törvényed. Ha titkosítva van, akkor nem fogják kiadni. Ha nincs titkosítva, akkor meg ott vannak a netes telefonkönyvek.

2015. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs titkosítva, megvan a szám, tudtok linkelni egy ilyen internetes telefonkönyvet amivel a bizonyos számot meg tudom nézni hogy kié?
2015. febr. 22. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van hívószámod és nincs titkosítva, akkor a tudakozó megmondja. Ne kezdjük már előlröl a fogalmak csatáját itt is.

Gugli keresés = tudakozó.

2015. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2015. febr. 24. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!