Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg l90, lg g2 mini vagy...

Lg l90, lg g2 mini vagy microsoft lumia 535 közül ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lumia, egyértelmű
2015. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs sok különbség a két LG között ahogy nézem, talán az akksi (ott se sok), és az L90 nem tudom, hogy tud-e 4G-t viszont a másik tud. Én inkább android párti vagyok szóval, a két LG között választanék és talán a G2 Minit. WP-m még nem volt, egyik ismerősömnek van..aki nem nagyon játszik, nem fontos számára a snapchat meg hasonló vackok annak jó a WP, akár alsó kategóriában is.
2015. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy Lumia helyett veszek most G2 minit,szóval nálam ebből a G2 mini az abszolút nyerő. :)Azt választod amelyik szimpatikusabb,én a Lumiát ajánlom a legkevésbé,én egy csupa nyugalom ember vagyok,de a Lumiám ki tudott hozni a sodromból. :D
2015. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, van akinek bejön a WP, van akinek nem.. a fiatalabb korosztálynak inkább androidot ajánlanék (persze nem ilyen 20-25ezeért, mert annyiért tényleg csak olyan jön ki amivel szenvedsz = akadozás, fagyás, sorolhatnám..)


Alsóbb árkategóriában ott van a Moto E, középkategóriában meg a Moto G. Nagyon jó telefonok, és szerintem kinézetre sem utolsók. A Moto G 2014 60ezer körül mozog és legalább 90ezerig nincs nála jobb.

2015. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem a lumia lesz én nem akarok millió játékot letölteni.
2015. febr. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!