Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes feltenni...

Seres Timon kérdése:

Szerintetek érdemes feltenni a CM12-t LG G2 Minimre?

Figyelt kérdés

A garancia elveszik, az fix, bár ezt ki is lehet kerülni ha ügyes vagyok. Ami leginkább érdekelne, hogy jobb-e a kezelőfelület és a telefon teljesítménye javul-e. Pár újdonság is érdekelne, ha tudtok a frissítésről. :)

És az igaz, hogy csak Google Play-ről lehet ezentúl alkalmazásokat letölteni? o.o



2015. febr. 22. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

"jobb-e a kezelőfelület"


Ízlések és pofonok. Én stock Androidot szeretem, nekem sokkal jobban bejön a CM12, mint a gyári LG-s felület.


Teljesítmény 99%, hogy javulni fog, stock Androidnál nincs gyorsabb (talán HTC Sense veheti fel vele a versenyt).


"És az igaz, hogy csak Google Play-ről lehet ezentúl alkalmazásokat letölteni?"


Miért eddig te honnan szedtél le alkalmazásokat? Eddig is csak onnan lehetett nagyjából.

2015. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

90%-ban Google Play, viszonta maradék 10% nagyon fontos. Van egy Tablet játék például, HearthStone. 6" nél kisebb kijelzőjű telefonon nem megy, mert nem támogatott. "Nem kompatibilis az eszköz". Ha nem play ről töltöm le, hanem legálisan egy másik oldalról akkor fel tudom tenni a telefonomra. Ezért lenne fontos, ha tudnám ezt telepíteni ._.

2015. febr. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!