Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen DUAL ACTIVE módos...

Milyen DUAL ACTIVE módos telefont tudtok ajánlani lehetőleg 50. 000 Forint alatt?

Figyelt kérdés
A dual active módos okostelefonok egyszerre tudják kezelni a két kártyát, még akkor is, ha az egyiken éppen telefonbeszélgetés zajlik. Olyan okostelefonra lenne szükségem, mely ilyen funkcióval rendelkezik, és Android OP rendszerre van.

2015. febr. 22. 18:40
 1/3 Come back ***** válasza:
2015. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt nem derül ki, hogy activos, vagy sem.
2015. febr. 23. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:

LOL :) (Kérlek, ne haragudjatok! :) )


"...és Android OP rendszerre van."

Azok még egy kártyát sem tudnak kezelni. :)

Folyamatosan azzal találkozom (ma kétszer hívtam androidos telefont, kétszer bele is futottam), hogy hívom, és csörög...(várok vagy tíz csörgésig, semmi). Leteszem, majd hívom megint, akkor mindjárt felveszi az illető. Kérdezem tőle, hogy az előbb nem csörgött? A válasz nem, csak valami rövidet (10 csörgés az androidnál rövid). Valójában az értesítő SMS volt, hogy volt egy nem fogadott hívása...


Nálam már rutinná válik, hogy hívás...néhány csörgés, nem veszi fel...letesz...újra hív...akkor felveszi. (Én kezdek belefáradni! :( ) (Játéktelefonok!)


És nem széthackelt telefonokról van szó.

2015. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!