Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a telefonomon a...

Nem működik a telefonomon a hangszóró (ami a fülnél van). Ha valakivel beszélek, és nem hallom ott a másikat, a másik hall engem. Ha kihangosítom akkor én is hallom őt. Mi ez?

Figyelt kérdés

Már napok óta bajlódom ezzel, hogy a "fül"hangszóró nem működik, nem hallom aki beszél, kizárólag akkor ha kihangosítom, vagy bluetooth hangeszköszközt csatlakoztatom (netán bedugok egy fülhallgatót) Akkor megy.


Már mindent megpróbáltam. Újratelepítettem a szoftvert,nem volt jó.

Bementem a telenorhoz kicserélték a SIM kártyámat, gondoltam az a baj, hát még mindig rossz.

Ha a SIM kártyát másik készülékbe teszem, ott pár napig jó, majd megint nem. Egyszerűen nem értem.


Nagyon megköszönöm ha valaki segít!

Lumia 925 a telefonom.


2015. febr. 22. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán elromlott a másodlagos hangszóró? Könnyen lehet. Esetleg víz ment bele, esetleg nagyobb ütődés érte.
2015. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!