Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valamilyen tapasztalatotok...

Van valamilyen tapasztalatotok a xiaomishop.com-ról való rendelésről? Mivel érdekelne, hogy valóban nem raknak rá ÁFÁ-t Európán belüli rendelésnél.

Figyelt kérdés
Első sorban tapasztalatok érdekelnének!

2015. febr. 23. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Európán belüli rendelésnél sehol nem tesznek rá áfát

és vámot.

2015. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bizonyos összeghatárig nem .a felett igen de ez a webshop kinai .
2015. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban kínai de a németeknél van raktára.
2015. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első jól írta. A második hülyeséget írt. Nincs összeghatár az EU-n belül.

3x vagy 4x rendeltem onnét. De itthon olcsóbban vagy kb annyiért be tudod szerezni.

Ráadásul az nem a xiaomi webshopja, hanem csak egy viszonteladó, hogyha gond van a telefonnal, akkor kínába kell küldened.

Amióta megtudtam ezt azóta nem rendeltem onnét.

2015. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdező pontos választ itt találod [link]
2015. febr. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

"Az Európai Unió (EU) tagországaiból érkező küldemények vámszempontból belföldi

küldeményeknek számítanak, így ezek a küldemények nem esnek vámkezelés alá. Ez alól

kivételt képezek azok a küldemények, amelyek az EU területéről érkeznek, de harmadik

országból (EU-n kívülről) származnak. " Akkor ez alapján, ha a xiaomishop EU-s raktárából rendelek fizetnem kell vámot mert eredetileg kínából jön a csomag?

2015. febr. 27. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Képes vagy értelmezni a 4-es hozzászólást????
2015. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést "heteske"! Igen természetesen tudom értelmezni, de a logikájában nem igazán értek egyet, mivel az én számításom szerint vám és ÁFA nélkül azért érezhetően több maradna a pénztárcámban. A garancia tudom, hogy bajos ebben az esetben.
2015. márc. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!