Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone készüléknél, hogy kell...

Iphone készüléknél, hogy kell adatot (foto, alkalmazás, játék) menteni?

Figyelt kérdés
Készüléket cserélnék, de nem tudom, hogyan kell az adataimat menteni. Kell egyáltalán vagy az iclude alkalmazás automatikusan ment? Nagyon új vagyok ebben a témában és megköszönném, ha v.ki elmagyarázná, hogy mit kell tennem, hogy mentve legyenek az adataim.

2015. febr. 23. 11:25
 1/3 Zakathol ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy platformot váltasz-e, azaz a következő készüléked is Apple lesz vagy sem.
2015. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
marad az iphone
2015. febr. 24. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy beállítod az iCloud mentést, és onnan egy másik telefonra később visszarakod (mindegy, hogy nem egyforma, az 4-esrről készült mentést vittem 5-re, onnan 5s-re), amikor aktiválod az újat.


Vagy iTunes-ben csinálsz helyi gépre mentést, és onnan állítod helyre.

2015. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!