Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a MÁV és a VOLÁN Wifijére is rá tudok csatlakozni a vonaton ill. buszon a tabletemmel, de utána mégse töltőd be egyetlen weboldal sem?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az új Flirt vonatnál vagyok így az előző flirteken tökéletesen tudtam telefonról netezni az újon nem ugyanez a hiba nálam is.
2015. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első alkalommal el kell fogadni valami használati feltételekről szóló dolgot, csak utána lesz net kapcsolat.

Csak ez nem minden böngészőben jön be tapasztalatom szerint. Konkrétan az Operában nem szokott. Így előbb elindítom az alap böngészőt(Chrome is jó szokott lenni) azon bejelentkezek és utána váltok az Operára, akkor már működik.

2015. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szimplán egy hulladék az esetek nagy részében.

gondolj bele, van egy szimpla mobilnet, aminek a sávszélessége ugye a lefedettségtől függ.

mivel még annyira nem vagyunk modernek, hogy LTE-s netet biztosítsanak, így beraknak egy 3G-s routert a buszba/vonatba, ennek úgy ideáis körülmények között van 20 mbit/s-es sávszélessége...erre rácuppan úgy legalább 40-50 ember, és már le is hal az egész.


és akkor ott még nem is tartunk, hogy amint kiér a városból, már csak EDGE lefedettség van, és így még ha 2 ember csatlakozna rá, az sem bírná el...


ha már a máv a telekommal le van szerződve, és olyan szépen kiépítették a 4G-s hálózatot, leszarva, hogy 3G alig van, akkor legalább felajánlhatnák, hogy ilyen netet biztosítsanak a mávon, az a 150 mbit/s már több felhasználót elbírna.

2015. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!