Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinljak akkor ha nem...

Mit csinljak akkor ha nem birok egy alkalmazást letörölni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy aklalmazást nem google play-ről és nem engedi letörlöni.

Akinek volt ilyen az elmondaná hogyan oldotta meg újratelepés nélkül?

Egyébként a Counter Strike-ról lenne szó.


2015. febr. 23. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Root -> Rendszer alkalmazás eltávolító
2015. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen dolgokba nem nagyon szeretnék belemenni főleg nem HTC-n.

Esetleg valami más megoldás valami telós program,valami amivel tudok törölni?

2015. febr. 23. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
De hogy-hogy nem engedi letörölni? Mit ír kifele?
2015. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beírtam a Google Play-en a keresőbe hogy delete és bejött egy rakat alkalmazás de jó hogy eszembe jutott ha nem irok választ a válaszodra akkor eszembe sem jut szóval köszönöm szépen! :)
2015. febr. 23. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Húha. xD Nagyon rossz helyen jársz. Nem úgy kell letörölni egy alkalmazást. Szerintem add oda egy hozzá értőnek a telefon. Bár nem kell sok ész hozzá. Menj beállításokba, ottan lesz olyan hogy Alkalmazások, vagy Alkalmazások kezelése, na aztat megnyitod. Megkeresed a Counter Strike-t, rá kattintasz és ottan lesz hogy eltávolítás. Vagy a google play-be a saját alkalmazásokat megnyitod, és ottan kiválasztod a Counter Strike-t, és ottan lesz ahol a telepítés gomb volt, hogy eltávolítás.
2015. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj de okos valaki!!

Látom nem tudsz olvasni legalabb is nem érted olvasd el mégegyszer légyszives!

2015. febr. 25. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj bocsáss meg hogy segíteni akartam... Talán ha normálisan válaszoltál volna, nem lett volna belőle félre értés.
2015. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!