Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg tudom oldani ezt a problémát?

Meg tudom oldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést kérek hogy nem jó csoportba írom a kérdést, nem tudom hova is kellene ezt pontosan. Olyan problémám van hogy egy Úriember netes üzletelés és személyes találkozó után átvert úgy, hogy a telefon csere közben nem, de később feltűntek a készülékkel hibák. Fel vettem vele a kapcsolatot, úgy volt hogy találkozunk, azután szépen felszívódott, már nem elérhető a telefonszámán. A telefonom attól függetlenül nála van, ahogy a doboza és a papírjai, de elvégre a telefon az én nevem van, amit még fizetek( össze vissza 15.000 ft volt a telefon, nem százezrekről beszélek). Meg tudom oldani a T-mobil szolgáltatómnál, hogy letiltsák a telefonomat? Szivesen megtenném, elvégre ne járjon már jól az aki ilyen szemét húzással átveri az embert. Illetve ha nem fizetem tovább a telefon részletét, abból mi bajom lesz? Mert úgy hallottam hogy akkor letiltják a telefont, és kész. Számomra ez végül is tökéletes lenne mert nem kéne fizetnem, és a telefon is le lenne tiltva. Be fogok menni holnapi nap utána járni, csak remélem hogy előtte valaki fel tudna világosítani nagyjából ezekről a dolgokról, ha otthon érzi magát benne. Nagyon szépen köszönöm előre is a választ!

2015. febr. 24. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat majd felvilágosít.
2015. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Van-e olyan papír a kezedben, amivel igazolhatod, hogy tiéd az a telefon? A szolgáltató tud róla, hogy tiéd a telefon?

Ha igen, akkor bemégy a szolgáltatóhoz és letiltod. Mindenképpen jelentsd be, mert a nem fizetők telefonját nem csak letiltják, hanem kamatot számolnak, majd behajtónak adják.

Ezután akár lopás / csalás gyanújával feljelentheted az illetőt.

2015. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a szolgáltató tud róla hogy az enyém, hisz én vettem a saját nevemre, a rendszerben biztos benne van.Papír sajnos nincs, az az új tulajdonosnál van, de akkor ezek szerint le tudom tiltani? az nagyszerű, holnap azért még kicsit pontosabban utána járok. Második válaszolonak nagyon köszi az építö hozzászólást.
2015. febr. 24. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd le a fejleményeket, de nem tenném rá a nyakad, hogy nem fogsz még jobban torkoskodni :)
2015. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!