Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fogy el a telefon ramja?

Miért fogy el a telefon ramja?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy van egy Samsung Galaxy s3 1gb ramal ebből ha nem zártam be semit akkor is meg volt 150 körül ha Clean masterel pedig akár 400 fölé is felment. Ám egyszer fogta magát és leesett 50 re Használtam a Clean Mastert és úgy elérte a 250 t. Nem vírus mivel van vírusírtó rajta és csak a Google Playről töltök rá néha.

2015. febr. 24. 18:57
 1/3 kérdező.. ***** válasza:
Ilyen a samsung.
2015. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
TouchWiz.
2015. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ram nem azért van, hogy üres legyen! Ha csak gyorsítótárban maradnak a gyakran szükséges dolgok, az is sokkal jobb, mint látni leírva, hogy 400, nem? Más kérdés, hogy az Android fejlesztésénél valahogy elnézőek a hardverigénnyel: úgy vannak vele, hogy rövidesen úgyis megoldódik, sőt, oldódjon meg minél hamarabb! Az szoftveroldalon nagy könnyebbség, ha nem kell olyan nagyon szigorúan erőforrás-hatékonyra tervezni. A hardver meg így is úgy is egyre gyorsabb lesz egyre kisebb fogyasztással. Szerintem is jobb lenne ha egy oprendszer igyekezne úgy működni, hogy legalább ne legyen útban, de a magasságos google nagyban szeret gondolkodni.
2015. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!