Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 vagy iPad Mini Retina?

IPhone 6 vagy iPad Mini Retina?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy majdnem két éve használtan vásárolt iPhone 5-öt használok, semmi bajom nem lenne vele, ha az akkumulátora nem csak egy fél napig bírna.Most nagyon jó árban eltudnám adni, az érdekelne, hogy adjam el és vegyek egy iPhone 6-ot (vagy HTC One M8-at, még nem döntöttem), vagy vegyek egy iPad Mini Retinat (32GB).Az iPadre azért gondoltam, mert vele mindent megtudnék csinálni amit eddig a telefonommal csináltam, csak sokkal nagyobb kijelzőn, s kicsivel erősebb chipsettel.Annyira nem vagyok nagy rajongója az új iPhone-oknak, ezért is hezitálok.Android tablet nem érdekelne, inkább Windows 8.1-esek, nem az RT-s felülettel.

2015. febr. 24. 21:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Az iPhone 6-ot is használtan venném.
2015. febr. 24. 21:51
 2/6 anonim válasza:
Ahogy olvastam,az Ipad Mini Retina nagyon sokáig bírja,az elődjeinél jóval tovább.(Egyik ismerősömnek is ilyen van,semmi gondja vele.)Ezzel ugye nem tudsz telefonálni(gondolom),meg nem tudod a zsebedbe tenni,de ha ez nem gond,akkor szerintem az Ipad Mini a jó választás.
2015. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért az én véleményem szerint a retinás mini nem bírja olyan jól, mint mondjuk az előző iPad 2-esem, de én is nagyon jól elvagyok vele. mikor megvettem az iPadet még régen, akkor szinte nullára csökkent itthon a telefonom használata, kb. csak akkor használom, ha máshol vagyok, úgy meg kibírja simán. én is inkább az iPad-et ajánlom, elég jó cucc :)
2015. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pont ez lenne a célom, hogy levegyem a tehert a telefonom válláról. :)
2015. febr. 25. 06:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy cseréltesd ki az iphoneodba az akkumlátort (4-8ezer ft) ez +2-2.5 óra akksiidő vagy több, valamint emellé egy ipad.
2015. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köztes megoldás: Iphone 6 Plus
2015. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!