Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995 kikapcsolasi...

Alcatel ot 995 kikapcsolasi hiba. Mi lehet ez? Tobbi lent

Figyelt kérdés
sziasztok a telefonon,ugy kezdte a bajat hogy mikor bolt az aksi kb 35 % nal elment a kep es egy kis ido utan ujra indult a telo de ha toltore tettem semmi hiba nem volt. ma mar hiaba van feltoltve hiaba hagyom tolton ha egesz ejjel reggelre kikapcsol. az aksival nincs baj,mert egy masik aksinal is ezt csinalja. a beallitasokba megneztem hogy 4.4 firmvare verzioja van fent,es a gyari a telefonon 2.3 lenne. sajnos akitol vettem a telefont nem mondta ezt de nem is gonfoltam hogy neznem kene. szerintetek ez okoz gondot? a gyari szoftvert szervizessel vissza tudnam allitani?
2015. febr. 25. 07:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!