Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság mennyiért éri meg...

Manapság mennyiért éri meg egy iPhone 4s?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Kártyafüggetlen-e, milyen az állapota, mekkora a tárhelye, vannak-e hozzá kiegészítők. Úgy 40-50 ezer, annál többet csak bontatlanért adnék.
2015. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megvenni? Használtan olyan 40-50 ezer között szerzhetsz megkímélt állapotút.
2015. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdése nem az volt, hogy mennyiért lehet megvenni, hanem az, hogy mennyiért éri meg megvenni. Érted a különbséget a kettő között?
2015. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3.: annyiért árulják, annyiért meg is éri, ha szép állapotú és a te hálózatodban van vagy független.
2015. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
IPhone? Semmennyiért. Talán ha ingyen utánamdobnák, elfogadnám
2015. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nekem szükségszerű a megbízható készülék, elmondom az én személyes tapasztalataimat.

Előre megjegyzem, nem játékokra használom a telefont!

Az utolsó válaszoló, amennyiben nem indokolja véleményét, abszolút haszontalan választ adott...



A Samsung Galaxy S egyidőben jött ki az iPhone 4-gyel. Én a Samsungot választottam, mondván, hogy többet is tud, s nagyobb is. Óriásit tévedtem, 4 hónapig tudtam használni az akkor még csúcskategóriás készülékemet.

A következő telefonom egy HTC One volt, ami lényegében jobb volt, de még így is állandóan akadozott...

Utána vettem egy Nokia Lumia 820-at, ami nagyon nagy elégedettséget mutatott, de soha semmilyen frissítés nem jött rá. Most jön majd ki a 10, aminek már évekkel ezelőtt ki kellett volna jönnie. Ettől függetlenül az applikációk ugyanúgy nem fognak frissülni...

Mindezt megelégelve beruháztam egy iPhone 4s-re, nem sokkal később vettem mellé egy 5-öt, a nagyobb kijelző végett.

Nagyon gyors, SOHA egy fagyás, SOHA egy akadás, egyszerűen tökéletes! Nem azért veszik, mert divattelefon, hanem mert megbízható!

Az ára egyáltalán nem irreális, főleg nem annak, aki tudja mit jelent egy Androidos készülék.

Nagyon sok emberrel találkoztam, akik Samsungot vagy egyéb androidos telefont használnak, s ugyanúgy akad...

Az undolító, műanyag borítások, nem is mondok semmit...


Kérdésedre a válaszom:

Bármennyiért megérheti, ha a fentieket vesszük alapul!

A 4s-nek van egy típus híbája, a Wi-Fi. Ez megoldható az akkumulátok kimelegítésével (5-6 napig tart, majd újra meg kell csinálni), de egyéb aukciós oldalakon szokás elfeledni ennek a porblémának megemlítését...

Én épp 2-3 hete vettem egy újabb 4s-t a fiamnak ajándékba, 35 ezerért. Tmobile, 16BG


Mindenképpen 40 alatt keress, mert találni


Sok sikert!

2015. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!