Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy egy használt...

Lehetséges, hogy egy használt telefon üzletben elcseréljem a Samsung Corbymat egy kevésbé jobb Sony Ericssonra?

Figyelt kérdés

Találtam egy Samsung Corbyt. Az én telefonom tönkrement ezért egy ideje azt használom titokban mert anya nem hinne nekem, hogy találtam és mérges lenne rám, hogy biztos loptam vagy ilyesmi (tökjogos mert sokat hazudtam neki)

Ezért azt tervezem, hogy beviszem egy használtteló üzletbe és elcserélem egy Sony Ericssonra mert a régi telóm is olyan volt és megvannak hozzá a cuccaim. Lehetséges, hogy pénz helyett cserét vállalnak?

Kérnek valamilyen lakcím kártyát?

Ha pedig mégis elcseréltem a Corbyt egy Sonyra akk azt mondom anyumnak, hogy bartánőtől kaptam kölcsön mert pont ma tudta meg, hogy régi tönkrement.

Köszi

????????


2010. febr. 13. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

És amit találtál, annak próbáltad megkeresni a tulaját? Pl. a benne levő telefonszámokból? Mert ha meg sem próbáltad, akkor ez tényleg lopás.


Amúgy igen, több helyen van csere, én már cseréltem így telefont. Vagyis beszámolják, így max. rá kell fizetned vagy kapsz vissza pénzt. De olyat is hallottam, hogy pénzt nem adnak vissza, ha olcsóbbra cseréled.

2010. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam hívni.

A telefonkönyvben lévő "anyucikám <3" és Apucikám <3 telefonszámot felhívtam, de sajnos azt mondják, hogy a telefon megvan..

2010. febr. 13. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

De jó neked!! :)


Em mit csináltál végül is?

2010. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!