Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő, ha nem találom...

Mi a teendő, ha nem találom az előfizetői szerződésemet?

Figyelt kérdés

Vodafone-os vagyok. Most járt le a 2 év hűségnyilatkozatom és hallottam olyat, hogy ha meghosszabbítom a hűségnyilatkozatot, akkor vásárolhatok új telefont akár ingyen vagy párszáz, párezer forintért.

DE ELVESZETT A SZERZŐDÉSEM!

Elegendő, ha csak a személyes adataimat és a számláimat mutatom be nekik?


2010. febr. 13. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég. Én is vodafone-os vagyok. A (legalább) négyjegyű titkos kódod és a személyi igazolványod kell. A többi a számítógépükben.
2010. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a titkos kód is a szerződéskötésnél született, ugye?

Tehát az egy általam kitalált kód, igaz?


Köszi a választ amúgy!

Megnyugodtam.

2010. febr. 13. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, te adtad meg, amikor a szerződést kötötted anno. (Ezzel azonosítod magad, ha a ügyfélszolgálatot hívod.) De az sem baj, ha nincs meg, a férjem is így volt...:)mégis el tudtuk intézni éppen azt, amit te is szeretnél!
2010. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ma délelőtt már el is intéztem. Habár a saját kódom is kb negyedszerre jutott eszembe:-), de sikerült új telefont vennem.

Köszi még egyszer!

2010. febr. 14. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
örülök h sikerült, mien telót vettél??
2010. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát, mivel teljesen elromlott a Párom telefonja és nagyon sürgősen kellett másik, nem a minőségre mentem rá...:-)

Egy alap Nokia mobilt vettem (1680 Classic).

Egy ezrest kellett ráfizetnem.


Azért azok a telefonok, amiket 1 Ft-ért vagy 1.000-ért lehet kapni, mind ilyen keveset tudók...

De nem baj! A célnak megfelel!:-)

És majd veszünk a későbbiekben valami jobbakat.

Nekem pl Alcatel OT-C701-es telefonom van. (A szétnyithatós fajta) Nem sokat tud szegényke.:-)

Anyukámnak pedig Sagem my411Cv. Az sem tud semmit.:-)

És így vagyunk hárman egy flottában, közös számla jön az én nevemre. Szóval, mindhármunkra ráfér majd a csere, de amíg beszélni meg SMS-t írni tudunk a jelenlegi telefonokkal, addig nem életbevágó a váltás.

Hú, de sokat írtam! Bocsi!:-)

De köszi a kérdésed!:-)

2010. márc. 6. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:
jAH valóban a célnak megfelel....:)
2010. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!