Link2sd probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy partícionáltam a micro sd kártyám, az első FAT32, a második Ext2, ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Azonban ha berakom a telefonba, a link2sd-t nem tudom használni. Ezt írja ki: "a csatoló parancsfájl nem hozható létre". Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, utánanéztem mindenfelé, de nem sikerült megoldani. A telefon nyilván root-olva van. Próbáltam Ext3, 4, sőt még FAT32-ként is létrehozni a második partíciót. Mi lehet a baj? Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.



2015. febr. 25. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Formázd az sd kártya 2. partícióját ext3-ra, mikor a link2sd rákérdez hogy milyen akkor válaszd az ext4-et.
2015. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez beszarás! Nem is kellett semmit kiválasztanom, egyszerűen csak ext3-ra formáztam. Pedig esküszöm, délután kipróbáltam így is. Mindenesetre köszönöm a választ, megy a zöld kéz! :)
2015. febr. 25. 22:03
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Igen, ez készülék-függő, általában jó az Ext2, de van ,ahol csak Ext3 vagy 4.

Nekem a Z-n Ext2-vel fut.

2015. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó jaj! Úgy tűnik visszatért a probléma. Tegnap este még sikerült linkelnem appokat, ma viszont amikor bekapcsoltam a telefont, már nem ismerte fel az ext partícióm!
2015. febr. 26. 16:12
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

1. próbáld meg a Link2SD-nél az újralinkelés funkciót

2. ellenőrizd vmi progival az SD-kártyádat. Jártam már úgy Kingstonnal, hogy folyamatosan elfelejtette az Ext partíciót és a Minitool is "egyéb", ismeretlen fájlrendszernek mutatta. Ki is cseréltettem

2015. febr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mit ellenőrizzek a kártyán?
2015. febr. 27. 21:14
 7/7 A kérdező kommentje:
fontos lehet: Real ICS rom van a telefonomon. egy ilyen cikket találtam xda-n: [link] ez segíthet? és ha igen, akkor hogy kell megcsinálni?
2015. febr. 27. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!